18.12.2017

Прокуратура домоглася стягнення з підприємця коштів на розвиток інфраструктури села Прилуцьке

Ківерцівський районний суд задоволив позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Прилуцької сільської ради Ківерцівського району про стягнення з громадянина не сплачених коштів пайової участі у розвитку інфраструктури села Прилуцьке в сумі понад 36 тис. грн.

Прокурори встановили, що чоловік порушив вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», не уклавши договір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та не сплативши відповідних коштів до місцевого бюджету.

Побудувавши станцію техобслуговування транспортних засобів у Прилуцькому, він ні до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію, як того вимагає Закон, ні навіть після не звернувся у сільську раду задля укладення такого договору.

Позаяк несплата замовником будівництва коштів пайової участі до бюджету сільської ради порушувала економічні інтереси держави, адже позбавляла сільську раду  можливості створювати і розвивати інженерно-транспортну та соціальну інфраструктуру населеного пункту, у ситуацію втрутилася прокуратура.

У суді прокурори домоглися стягнення на користь Прилуцької сільської ради усієї суми коштів, від сплати яких громадянин ухилився.

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 541