22.11.2017

На Волині посадовця Українського державного підприємства "Укрінтеравтосервіс" викрито на одержанні неправомірної вигоди. ФОТО

 

Прокуратурою Волинської області спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України та Головного управління Національної поліції в області  затримано під час одержання 700 доларів США неправомірної вигоди начальника відділу сервісних послуг у Волинській області управління логістики та митного забезпечення Українського державного підприємства "Укрінтеравтосервіс".

Посадовець вимагав 1000 доларів США у приватного підприємця за вирішення питання щодо одержання в оренду пересувного рухомого комплексу, розміщеного в селі Доманове Ратнівського району, на території, яка належить вказаному підприємству.

Затримали його сьогодні, 22 листопада 2017 року, під час одержання другої частини неправомірної вигоди. Ще 300 доларів США він одержав у липні цього року.

Тривають невідкладні слідчі дії, після проведення яких вирішуватиметься питання про повідомлення посадовцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та обрання йому міри запобіжного заходу.

 

Прес-служба прокуратури Волинської області

кількість переглядів: 1846